Najnowsza inwestycja drogowa w powiecie ryckim została oficjalnie oddana do użytku. Kosztowała blisko 7,4 mln zł
Na ten dzień kierowcy jadący od Ryk przez Oszczywilk, Brusów do Bazanowa lub Jakubówki 9gm. Nowodwór) na ten moment czekali kilkadziesiąt lat. Inwestycja drogowa dobiegła końca. Pierwsze prace ruszyły na początku lutego. Przetarg wygrała firma Strabag. Inwestycja drogowa była możliwa dzięki dofinansowaniu z Funduszu Dróg Samorządowych, które otrzymał powiat rycki w wysokości 5,8 mln zł. Do przebudowy drogi dołożyły się również gminy Ryki (568,4 tys. zł) i Nowodwór (183,5 tys. zł). Całość kosztowała ponad 7,4 mln zł. Wkład powiatu ryckiego wyniósł 760 tys. zł.Drogi na łącznym odcinku ponad 12 km otrzymały nie tylko nową nawierzchnię, ale też zostały poszerzone do 6 m. Są również utwardzone kruszywem pobocza.
Podczas przecięcia symbolicznej wstęgi starosta rycki Dariusz Szczygielski dziękował wszystkim tym, którzy przyczynili się do tego, żeby ta tak bardzo oczekiwana przez mieszkańców inwestycja mogła być wreszcie zrealizowana.
Były wojewoda lubelski, a obecnie poseł Przemysław Czarnek, który podpisywał umowę na dofinansowanie chwalił samorządowców z powiatu ryckiego za to, że potrafią bardzo dobrze wykorzystywać środki rządowe na realizację swoich inwestycji. Zaproponował, by przy skrzyżowaniu dróg Brusów-Bazanów-Jakubówka powstała kapliczka, do której zadeklarował swój wkład finansowy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Ale mają parcie na szkło. A nie można było wybrać jednego przedstawiciela do przecięcia wstęgi, a nie robić show? Może jeszcze kolejkę trzeba było zrobić? Kupa śmiechu z tych lokalnych, i nie tylko, politykierów.
żadnej kapliczki co on sobie mysli bedzie nam kapliczke wsadzał mamy swoje kapliczki
Ludziska zróbcie cos z tym ,nie bedzie nam dobrodziej Czrn. stawiał kapliczek i robił festyn i skansen . mamy swoje kapliczki jak ma za duzo kasy to niech sie dowartościuje dając kase na sierociniec anie dziwne budowle dla swojego ego podniesienia
W Polsce to jednak jest sredniowiecze....Na swiecie koscioly sie zamykaja i inne przybytki kultow religijnych staja sie miejscami turystycznymi a w Polsce zabobony i gusla nadal kroluja. Ludzie zamiast interstowac w nauke, w badania, inwestuja w kapliczki...Ciemnota w Polsce nadal ma sie dobrze. Wszystkim na reke jest utrzymywanie jak najwiekszej liczby ludzi niewyedukowanych bo latwiej im sie wciska ciemnote kto rzadzi swiatem i latwiej z ciemnoty sciagac kase.
A co z reszta drog ktore sa jeszcze gruntowe np droga powiatowa przez Ogonow I most na tej drodze ,panie Czarnek caly czas czekamy na te inwestycje.
PiS-iory i klechy z kropidłem na otwarciu drogi tuż przed wyborami - Polski Paździerz 2020
A dlaczego wszyscy nie mają maseczek? Słaby przykład dają. Wnioskuję do policji o ukaranie!
Czarn, niech kapliczki seeeeee stawia w Lublinie lub na swojej posesjii a nie bedzie nam zycie urządzał i podwórka nasze ,
Z kad tyle nożyczek wzięli nasi włodarze szanowni he he ?
Jak to skąd? Z kątowni.
A co do wielbiciela postępowej Europy, to proponuję dać przykład i swój dom przerobić na burdel.
Mało se oczu nie powyjmuja
burdel jak to piszesz to Masz w główce, i dlatego tak myslisz
Burdel to Ci lewactwo zrobiło w Twojej makówce, zwolenniku anarchii, zezwierzęcenia itp
a co to lewactwo ? bo ja biznesmen i mam fajna firme i zatrudniam ludzi itd i jestem europejczykiem i znam burdel i koscioł Twój i wiele innych rzeczy
Ale mają parcie na szkło. A nie można było wybrać jednego przedstawiciela do przecięcia wstęgi, a nie robić show? Może jeszcze kolejkę trzeba było zrobić? Kupa śmiechu z tych lokalnych, i nie tylko, politykierów.
żadnej kapliczki co on sobie mysli bedzie nam kapliczke wsadzał mamy swoje kapliczki
Ludziska zróbcie cos z tym ,nie bedzie nam dobrodziej Czrn. stawiał kapliczek i robił festyn i skansen . mamy swoje kapliczki jak ma za duzo kasy to niech sie dowartościuje dając kase na sierociniec anie dziwne budowle dla swojego ego podniesienia