Reklama

Poradnie wznowiły działalność

W poniedziałek (4 maja) Poradnie Psychologiczno-Pedagogiczne w Rykach i w Dęblinie wznowiły pracę w trybie stacjonarnym

W placówkach w pierwszej kolejności będą realizowane działania diagnostyczne, związane z wydaniem orzeczeń i opinii (orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego, orzeczenia o potrzebie zajęć rewalidacyjno-wychowawczych, orzeczenia o nauczaniu indywidualnym, opinie o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, opinie o odroczeniu obowiązku szkolnego i inne).

Diagnozowanie dzieci i młodzieży będzie odbywać się w ścisłym rygorze sanitarnym. Rodzice (opiekunowie) oraz dzieci powinni być zdrowi, bez objawów chorobowych (gorączka, kaszel, katar), wyposażeni w maseczki ochronne zapewniające osłonę nosa i ust. Nie należy przychodzić do Poradni, jeżeli ktoś z domowników przebywa na kwarantannie lub w izolacji. 

 

Żródło: ryki.powiat.pl

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości