Reklama

Potrącenie na przejściu. Piesza trafiła do szpitala

Wstępne ustalenia wskazują, że 73-letnia kierująca osobowym suzuki potrąciła znajdującą się na przejściu dla pieszych 74-latkę. Piesza z obrażeniami ciała trafiła do szpitala

Do wypadku doszło w czwartek (21 grudnia) na ulicy Słowackiego w Rykach. Policjanci wstępnie ustalili, że 73-letnia kierująca osobowym suzuki, mieszkanka powiatu ryckiego, jadąc ulica Słowackiego w kierunku ulicy Warszawskiej nie zauważyła znajdującej się na oznakowanym przejściu dla pieszych 74-latki w wyniku czego doszło do potrącenia pieszej. Kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Kierująca była trzeźwa.

– Wyjaśniamy okoliczności tego wypadku – informuje aspirant  Łukasz Filipek. – Apelujemy o rozwagę. Zbliżając się do przejścia dla pieszych  zawsze należy zachować szczególną ostrożność. Należy też stosować się do znaków zarówno poziomych, jak i pionowych.  Dzięki temu zwiększamy szanse na to, że każdy uczestnik ruchu bezpiecznie dotrze do celu podróży – dodaje rzecznik prasowy KPP w Rykach.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości