Wczoraj ok. godz. 14 na ulicy 15 Pułku Piechoty Wilków w Dęblinie doszło do groźnego wypadku
Ucierpiała 76-letnia kobieta. - Do potrącenia doszło w momencie kiedy kierowca osobowego volkswagena wyprzedzał rowerzystkę jadącą w tym samym kierunku - informuje podinsp. Robert Wąsik z ryckiej policji. Kierująca jednośladem z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. 54-letni mieszkaniec powiatu opolskiego został przebadany na obecność alkoholu w organizmie. Był trzeźwy. Policja wyjaśnia dokładne okoliczności tego zdarzenia, aby ustalić w jaki sposób doszło do potrącenia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Bardzo prosze rodzinę psozkodowanej rowerzystki o kontakt ze mną mój e-mail: [email protected]
A ja proszę o kontakt rodzinę poszkodowanego kierowcy [email protected]
A ja was komentujących zapraszam do Siebie,to ostatni dzwonek oddać sie leczeniu.
U Ryska to juz tylko nogi bo na glowe juz za pozno.
gość 11 to tylko obraża zamiast pomagać poszkodowanym i jej rodzinie . Może z pisu albo nie . W każdym razie ładnie
Bardzo prosze rodzinę psozkodowanej rowerzystki o kontakt ze mną mój e-mail: [email protected]
A ja proszę o kontakt rodzinę poszkodowanego kierowcy [email protected]
A ja was komentujących zapraszam do Siebie,to ostatni dzwonek oddać sie leczeniu.