Reklama

Potrącona 76-letnia rowerzystka w szpitalu

Wczoraj ok. godz. 14 na ulicy 15 Pułku Piechoty Wilków w Dęblinie doszło do groźnego wypadku

 Ucierpiała 76-letnia kobieta. - Do potrącenia doszło w momencie kiedy kierowca osobowego volkswagena wyprzedzał rowerzystkę jadącą w tym samym kierunku - informuje podinsp. Robert Wąsik z ryckiej policji. Kierująca jednośladem z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. 54-letni mieszkaniec powiatu opolskiego został przebadany na obecność alkoholu w organizmie. Był trzeźwy. Policja wyjaśnia dokładne okoliczności tego zdarzenia, aby ustalić w jaki sposób doszło do potrącenia.

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gość 2019-11-19 11:54:55

    Bardzo prosze rodzinę psozkodowanej rowerzystki o kontakt ze mną mój e-mail: [email protected]

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Rysiek - niezalogowany 2019-11-19 18:38:59

    A ja proszę o kontakt rodzinę poszkodowanego kierowcy [email protected]

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Psychiatra - niezalogowany 2019-11-19 21:05:34

    A ja was komentujących zapraszam do Siebie,to ostatni dzwonek oddać sie leczeniu.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości