- W piątek wracałem z pracy i słupa jeszcze nie było. W poniedziałek już stał. Martwimy się, czy to nie sieć 5G - mówi pan Leszek
W Stawach i Rokitni Starej w krótkim czasie zbudowano wysokie na ok. 50 metrów maszty. To betonowe konstrukcje na wierzchołku, których widnieją nadajniki. Do naszej redakcji zgłosił się w tej sprawie jeden z mieszkańców Rokitni Starej. - Kiedy w piątek po południu wracałem z pracy masztu jeszcze nie było. W poniedziałek rano już stał - mówi pan Leszek. - Martwimy się czy to, aby nie sieć 5G - dodaje.
Budowle stoją na terenie kolejowym. Dlatego zwróciliśmy się z oficjalnym zapytaniem do rzecznika prasowego PKP Polskich Lini Kolejowych.
Do czego służą maszty, w jakim celu powstały i czy są bezpieczne dla ludzi przeczytacie już w najbliższym wydaniu "Twojego Głosu"
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Jeśli to sieć 5G to super, będzie szybszy internet. Żeby bać się 5G trzeba być upośledzonym. 1G, 2G, 3G i 4G ludziom nie przeszkadza, sieć radiowa też nie, wifi, bluetooth, czy światło podczerwone w pilocie też nic im nie zrobiło... Ale maszt 5G jak to tak! Ale powiat zaściankowców, to mogą bać się technologii. Kiedyś ludzie bali się zaćmienia słońca, bo nie wiedzieli co to jest. W związku z tym, droga redakcjo tej śmiesznej gazety, warto informować ludzi, a nie wklejać cytaty jakiś pajaców.
Wszystkie wymienione przez ciebie rodzaje sieci ludziom szkodzą . Według mnie ty jesteś ciemny i zacofany ponieważ nie masz pojęcia co w twoim otoczeniu ci szkodzi . Sądzę ze jesteś lewakiem , widać to po twoim intelekcie....
To daj jakiś dowód szkodliwości tych sieci. W podstawówce na fizyce uczą o tym, że szkodliwość fal, zależy od ich częstotliwości i siły. Nawet człowiek emituje fale, ludzi też chcesz się pozbywać?
Dziękuję za pochwałę mojego intelektu. Po twoim widać, że nie bardzo ogarniasz to co cię otacza. Dzieci autystyczne też boją się zmian, idź się przebadać. Nie wiem czy twoje podejście to konserwatyzm czy szuryzm w czystej postaci...
Ty glupi człowieku.5G jest po to że jak ci wszczepia nanoczipa będziesz śledzony nom stop.A jak się nie spodobasz masonerii to będą mogli zabrać ci życie.Pis robi porządek z Polakami,część pójdzie do piachu żeby robic miejsce swoim,czyli żydom.
Fajny bait
Kury przestaną znosić jajka, świnie nie będą się prosić, kobyły źrebić i baby nie będą miały ochotę. Oj bieda nam, bieda.
To maszty do łączności typowo kolejowej. Maszynista-nastawnia, radio-stop itd. Tyle że GSM. Żadne 5G.
5g nie obsługuje starych telefonów i ma mniejszy zasięg niż wcześniejsze. Najpierw poczytajcie co to jest aby móc kogoś hejtowac. Każda elektryka niesie za sobą fale.
To jest GSM=R. Łączność kolejowa która ma zastąpić FM.
Naprawdę chore są teorie przeciwników 5G, gdy brak dowodów i rzeczowych argumentów zaraz wysuwają od lewakow. Tak się składa, że mam akurat prawicowe poglądy, ale nigdy nie byłem przeciwnikiem nowych technologii. Kopernik i Galileusz 8 do dziś maja nadal swoich przeciwników płaskoziemców. To właśnie takie osoby rozpowszechniania w sieci bzdurne teorie o płaskiej ziemi, szczepionkach z chipami i o rzekomej szkodliwości 5G.
To odpowiedź dlaczego ta technologia jest wprowadzana bez badań nt jej szkodliwości, konsultacji społecznych, tylko na siłę, nawet specjalnie podwyższono dla niej dopuszczalne normy promieniowania elektromagnetycznego, żeby można było ją w ogóle wprowadzić? A co do przypadków szkodliwości to były doniesienia nt nowej choroby ptaków przez tą technologię, czy ich śmierci w okolicy tych masztów np w Niemczech.
Proponował bym zebrać takich co im szkodzi wywieść do lasu dać siekierę pile i niech sobie radzą. Wszystko nam szkodzi samochody alkohol ogrzewanie mieszkań drukowanie reklam i wiele innych rzeczy ale to robimy bo a ktoś z tego żyje b jest nam to potrzebne.
Smartfon jest Ci potrzebny do życia? Chyba można się obejść bez niego, lepszej prędkości przesyłania danych, w tym ciągłym pędzie technologicznym, a za to poprawić sobie zdrowie. To nie wiesz, że promieniowanie ze stacji komórkowych wywołuje raka? Specjaliści w Polsce przyznają, że nie mają sprzętu i nie znają metod pomiarowych do pomiaru PEM (promieniowania elektromagnetycznego). U nas państwo ma to gdzieś a np w Niemczech bardziej restrykcyjnie podchodzi się do tego problemu, bo tam dbają o zdrowie ludzi. A za tym 5G są Ci dla których jest z tego kasa, czyli korporacje, państwo. I mają w 4 literach zdrowie ludzi w pogoni za zyskiem. Poniżej raport z wprowadzania 5G w Polsce. https://instytutsprawobywatelskich.pl/publikacje/megaustawa-5g-czy-ta-ksiega-rzeczywiscie-jest-biala/ https://issuu.com/inspro/docs/ekspertyza_5g
Ale wy jesteście debilami, śmiać mi się chce jak czytam wasze wiadomości. Żyjecie już 80 lat a dalej nie wiecie że np. takie słońce ma taką częstotliwość fali że opala ale tylko przebija nam naskorek. Słońce daje identyczne I DEN TYCZ NE promieniowanie elektromagnetyczne tylko mocniejsze. Dziękuję nie pozdrawiam
Jakby słońce dawało takie samo promieniowanie to by już dawno ludzie pomarli na Ziemi.
O ja pier..... szkoda ze te posty nie sa podpisywane z imienia i nazwiska wtedy by bylo wiadoma kto tak sie kompromituje i ktore glaby klasowe sie odzywaja (lazdy rocznik ma takich tumanow)....Rozumie, ze fizyka nie dla wszystkich jest do ogarniecia ale jest jedna zelazna zasada jak sie nie jest ekspertem z danej dziedziny i nie skonczylo sie studiow tematycznych to moze lepiej nie pisac dyrdymalow. Ten portal jest anonimowy wiec kazdy idiota moze napisac i nie wiadomo kto sie tak osmiesza- a szkoda bo by bylo na miescie weselej wiedzac kto jest intelektualnym zerem i mentalnie i wiedzowo nadal w sredniowieczu
Pokazałaś swoją klasę wyzywając i lżąc ludzi o odmiennych poglądach. Faktycznie szkoda, że nie jest wiadomo kim jesteś. Proponuję jakiś kurs albo szkolenie z zasad savoir vivre'u.
do gość 2020-08-08 22:08:18 Wez czlowieku puknij sie w glowe...Poglady to mozna miec policztyczne czy religijne . Prawa fizyki dawno udowodnione nie podlegajka dyskusji! Boze jakim trzeba byc ograniczonym umyslowo zeby napisac taka glupote. Czy masz tez inne "poglady" jesli chodzi o liczbe atomowa wodoru, czy tez masz inne "poglady" na temat pierwszego prawa Keplera czy rowniez masz odmienne poglady na twierdzenie Pitagorasa? A moze ty tez z tych niedouczonych co maja inny poglad na to ze ziemia nie jest okragla tylko plaska... Czlowieczku nie uzywaj slow i pojec ktorych znaczenia nie rozumiesz. Nie obchodza mnie jak to nazwales"poglady" debili bez wyksztalcenia z ktorzy nie rozumieja faktow naukowych dawno udowodnionymi przez madrzejszych od ciebie . Nie osmieszaj sie. A wobec ignorantow nie czuje sie w obowiazku zachowywac jakkolwiek poprawnie. Dla braku wiedzy i niedouczenia nie mam zadnej tolarencji i szacunku dla takich ludzi rowniez. Nie toleruje leni ktorym nie chce sie douczyc i zorientowac w tematyce w ktorej maja czelnosc sie wypowiadac, kiedy za nimi nie stoi ani wiedza ani doswiadczenie.
Zero szacunku dla innych. Tylko chamstwo i agresja.
do gość 2020-08-08 11:09:49 Słuchaj plotkarzu, jeśli piszesz o rzekomej śmierci JAKIŚ mieszkańców mieszkających wokół JAKIEGOŚ masztu w Niemczech to podaj link do badań i nazwe uniwersytetu które te badania pokazuje. A swoją drogą to ciekawe że maszty dopiero stawiają , sieć nie działa a ludzie umierają. Ta twoją wypowidź ma taką wartość jak" A wiesz że ta gruba blondyna z bloków przespała się z tym rudym z działek". Tyle wart jest twój komentarz.
Wraca we mnie wiara w ludzi, jak widzę takie kometarze. Myślałem, że ten powiat już pójdzie na straty.
Czytaj uważnie. Nie napisałem nic o śmierci ludzi, ale ptaków. oszukaj sobie w google, na pewno znajdziesz. Dla chcącego nic trudnego. Ale lepiej dla was jak zamiast merytorycznej dyskusji jeden z drugim rzucacie inwektywami. Zero konkretów, tylko ciągłe ataki.
Bardzo dobrze. W Rokitni Starej Nowej praktycznie nie było zasięgu sieci T-Mobile; teraz może się to poprawi.
"Do naszej redakcji zgłosił się w tej sprawie jeden z mieszkańców Rokitni Starej" - maszt jest STAREJ ROKITNI, a mieszkaniec też ze STAREJ ROKITNI ;)
do gość 2020-08-09 07:09:05 to ty czlowieku nie podajesz zadnych faktow wiec z czym ma ktos dyskutowac z wymyslami powslaymi w chorej glowie jakiegos maniaka? A poza tym jak ma cos ktos wygoooglowac jesli nawet nie wie co ma szykac? Jakas miesjcowosc w Niemczech, jakis maszt? CZlowieku sam sie kompromitujesz nie tylko brakiem jakiejkolwiek wiedzy to jeszcze siedzisz i snujesz jakies chore teorie na ktore nie przedstawiasz zadnych dowodow - wiec jakiej ty merytorycznej dyskusji oczekujesz. Podaj fakty na poparcie swej teoryjki -tylko naukowe a nie linki do filmow na youtube- bo to nie sa fakty!
do gość 2020-08-09 07:06:15 Na szacunek pracuje sie latami i trzeba na niego zasluzyc! A jak ktos sie kompromituje publicznie wyglaszajac glupoty to niech nie oczekuje szacunku- glupota nie jest w modzie - wiec nie wymagaj by ludzie chwalili glupote i ignorancje naukowych faktow.
Przekaźnik na maszcie zgłasza się jako "5G MASZT TESTOWY MOC 666%" ;)))))))
Ludzie ogarnij cie się to co władze robią to szok ratuje nas tylko naprawdę REWOLUCJA żeby zatrzymać ten koszmar to jest masakra i my ludzie żywicy ich naszymi podatkami
Najbardziej będą cierpieć na tych zmianach nasze dzieci następna zła era i powinniśmy głośno powiedzieć stop
Mikusek jak cos opierdzieli,to trzymajta sie
Jeśli to sieć 5G to super, będzie szybszy internet. Żeby bać się 5G trzeba być upośledzonym. 1G, 2G, 3G i 4G ludziom nie przeszkadza, sieć radiowa też nie, wifi, bluetooth, czy światło podczerwone w pilocie też nic im nie zrobiło... Ale maszt 5G jak to tak! Ale powiat zaściankowców, to mogą bać się technologii. Kiedyś ludzie bali się zaćmienia słońca, bo nie wiedzieli co to jest. W związku z tym, droga redakcjo tej śmiesznej gazety, warto informować ludzi, a nie wklejać cytaty jakiś pajaców.
Wszystkie wymienione przez ciebie rodzaje sieci ludziom szkodzą . Według mnie ty jesteś ciemny i zacofany ponieważ nie masz pojęcia co w twoim otoczeniu ci szkodzi . Sądzę ze jesteś lewakiem , widać to po twoim intelekcie....
To daj jakiś dowód szkodliwości tych sieci. W podstawówce na fizyce uczą o tym, że szkodliwość fal, zależy od ich częstotliwości i siły. Nawet człowiek emituje fale, ludzi też chcesz się pozbywać?