Złodziej wyprowadził ukradkiem rower
Na policję zadzwoniła mieszkanka Dęblina i powiedziała, że pod jej mieszkaniem znajduje się porzucony rower. Dyżurny poprosił, aby kobieta przechowała go, gdyż może się ktoś po niego zgłosić. Policjant sprawdził też, że porzucony rower odpowiada wyglądem temu, który poprzedniej nocy został skradziony. Policjanci niezwłocznie skontaktowali się z Panią, która zgłosiła odnalezienie roweru. Sprzęt wrócił do właścicielki.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze