Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 62-letniego mężczyzny. Mieszkaniec gminy Ułęż po nieudanej próbie samobójczej wyszedł z domu w nieustalonym kierunku
W niedzielę wieczorem do ryckiej komendy wpłynęło zgłoszenie o nieudanej próbie samobójczej 62-letniego mieszkańca gminy Ułęż. Mężczyzna oddalił się z domu przed przybyciem funkcjonariuszy. Policjanci od razu przystąpili do poszukiwań. W działania zaangażowani zostali również ochotnicy z okolicznych jednostek straży pożarnej.
Zaginiony został odnaleziony na terenie powiatu ryckiego. Był nietrzeźwy - miał w organizmie prawie promil alkoholu.
Noc spędził w izbie wytrzeźwień.
R.W.
(fot. OSP Ułęż)
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Miał sie zabić a sie opił. Niech płaci za akcje służb.
Wydawało mu się, że miał licencję na zabijanie, to to była na zapijanie.
do zapłaty za akcję.
Miał sie zabić a sie opił. Niech płaci za akcje służb.
Wydawało mu się, że miał licencję na zabijanie, to to była na zapijanie.
do zapłaty za akcję.