Reklama

Próbował popełnić samobójstwo. Później wyszedł z domu i szukała go policja

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 62-letniego mężczyzny. Mieszkaniec gminy Ułęż po nieudanej próbie samobójczej wyszedł z domu w nieustalonym kierunku

W niedzielę wieczorem do ryckiej komendy wpłynęło zgłoszenie o nieudanej próbie samobójczej 62-letniego mieszkańca gminy Ułęż. Mężczyzna oddalił się z domu przed przybyciem funkcjonariuszy. Policjanci od razu przystąpili do poszukiwań. W działania zaangażowani zostali również ochotnicy z okolicznych jednostek straży pożarnej.

Zaginiony został odnaleziony na terenie powiatu ryckiego. Był nietrzeźwy - miał w organizmie prawie promil alkoholu.

Noc spędził w izbie wytrzeźwień.

R.W.
(fot. OSP Ułęż)

 

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2019-12-17 18:14:29

    Miał sie zabić a sie opił. Niech płaci za akcje służb.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    gość 2019-12-18 05:55:35

    Wydawało mu się, że miał licencję na zabijanie, to to była na zapijanie.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    gość 2019-12-18 11:56:52

    do zapłaty za akcję.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości