Reklama

Wydanie nr. 37 (457)

11/09/2012 20:11
W numerze 37 (457) znajdziecie takie tematy:
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    maje72 - niezalogowany 2012-09-13 08:11:39

    Szkoda że autor nie zapytał "ludzi", którzy robią ten bałagan obok kontenerów, dlaczego zostawiają tam wszystkie śmieci a nie wrzucają tylko ubrania do kontenera??? Najłatwiej zostawić coś obok i niech się inni martwią. A kto niszczy te kontenery i je maluje???? Zastanawiam się też komu przeszkadzają te pojemniki??? A może już ktoś zwietrzył interes? I gdzie wyrzucą stare ubrania ci wszyscy "świadomi obywatele" gdy ich nie będzie? Na śmietnik , do kosza z innymi odpadkami czy do lasu????

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości