Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Z Ministerstwa Edukacji Narodowej i to kompleksowa,ale co nam po nim jak do kontroli mamy komisję rewizyjną i nic.
Nie kontrola z kuratorium, tylko z Ministerstwa Oświaty
A jak już tak idziemy tym tropem to ja zapraszam do Ryk NIK, UDT, PAP, i wiele innych instytucji.
„Nie rzucim ziemi skąd nasz ród, Nie damy pogrześć mowy, Rycki my naród, rycki lud... Tak nam dopomóż Bóg...”
Do boju Pani Sylwio, do boju !!!. Nie dać sobą pomiatać !!!!!!!!!!!!!
No to się dobrze zaczyna, i nasz POWIAT będzie znany w całym kraju. Z najlepszej strony.
http://wyborcza.pl/1,126565,13031922,Konflikt_w_szkole__Zwolnili__potem_oblali_na_egzaminie.html
To już trzecia odważna,która powiedziała "nie" .Kto następny?
gratuluję :)
Z Ministerstwa Edukacji Narodowej i to kompleksowa,ale co nam po nim jak do kontroli mamy komisję rewizyjną i nic.
Nie kontrola z kuratorium, tylko z Ministerstwa Oświaty
A jak już tak idziemy tym tropem to ja zapraszam do Ryk NIK, UDT, PAP, i wiele innych instytucji.