Reklama

Wydanie nr 50 (470)

11/12/2012 20:01
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    xxx - niezalogowany 2012-12-15 12:10:21

    Mam pytanie do Pana Burmistrza w sprawie wiatraków: W artkule z Tg mówi Pan tak:”W mojej ocenie z planowanych dochodów ok. 1mln rocznie możemy liczyć na 70 – 100 tys. zł. „ A w atykule z DW mówi Pan tak:”Za tych pięć wiatraków do budżetu gminy rocznie wpływałoby 500 tys” Teraz to ja nie wiem -TO ILE? Mam wyliczyć średnią czy co?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    xxx - niezalogowany 2012-12-14 09:42:53

    Czy też to w związku z wchodzącą w życie w przyszłym roku nową ustawą, która przewiduje, że to gmina będzie ustalać stawki. Ustawa dopuszcza uzależnienie opłat od jednego z czterech wskaźników: 1. liczby mieszkańców zamieszkujących daną nieruchomość; 2. ilości zużytej wody na danej nieruchomości, 3. powierzchni lokalu mieszkalnego; 4. może również zostać określona jedna stawka opłaty dla gospodarstwa domowego. I jak?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    xxx - niezalogowany 2012-12-14 09:39:19

    A może stąd? " Kraków planuje zwiększenie dochodów z tytułu podatku od nieruchomości o ponad 8 proc. w stosunku do roku bieżącego, a wpływy z podatku od środków transportowych mają wzrosnąć o blisko 6 proc. "

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości