Reklama

Wydanie nr 3 (475)

15/01/2013 20:02
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    XXX - niezalogowany 2013-01-25 07:55:22

    Wiesz Kuty jest takie stare przysłowie ; „ W Polaku męstwo i siła, by tylko trzeźwość była”. Życzę tej trzeźwości umysłu wszystkim mieszkańcom Ryk i okolic. A co do mnie,to z moich decyzji mogę zbudować sobie więzienie, ale też mogę nimi wykuć sobie drogę do wolności.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    XXX - niezalogowany 2013-01-24 08:06:50

    Bo może na­dejść dzień, kiedy będzie już za późno, na wy­powie­dze­nie tych słów

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    XXX - niezalogowany 2013-01-24 07:52:27

    Do Kutego: "„Nie obwiniaj sie za przeszłość, twórz teraźniejszość, i weź odpowiedzialność za przyszłość.”

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości