Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Wiesz Kuty jest takie stare przysłowie ; „ W Polaku męstwo i siła, by tylko trzeźwość była”. Życzę tej trzeźwości umysłu wszystkim mieszkańcom Ryk i okolic. A co do mnie,to z moich decyzji mogę zbudować sobie więzienie, ale też mogę nimi wykuć sobie drogę do wolności.
Bo może nadejść dzień, kiedy będzie już za późno, na wypowiedzenie tych słów
Do Kutego: "„Nie obwiniaj sie za przeszłość, twórz teraźniejszość, i weź odpowiedzialność za przyszłość.”
A może śnieg na drogach powiatowych to inwestycja typu "start z biznesem" ? Jeszcze kilka dni opadów i utworzymy na drogach szlaki narciarskie . Za darmo ! Tylko czekać na turystów z kijkami ... A na wiosnę woda popłynie prosto do basenu...
Nie wątpię XXX, że nie rozumiesz tego co sam do siebie mówisz, tak samo chyba nie rozumiesz tego co czytasz. Ciekaw jestem, dlaczego zniknęły twoje komentarze odnośnie szkoły w Rososzy. Czyżby dotarło do ciebie po jakimś czasie co napisałeś?
Do kalina Ostatnio usłyszałem: NIE ODŚNIEŻA SIĘ TYLKO ANTARKTYDY, LASÓW SYBERII I RYK!!! PS Jakby nie patrzeć - ścisła światowa czołówka.
Do IliketitsKosmita żeś czy co? Taka arogancja jest mi znana. PS Łopata przyczyni się do oszczędności? Pomożecie?- .....ja nie!!! -płacę i wymagam.
Nie jestem mieszkanką Leopoldowa, ale zgadzam się w 100 % z autorem komentarza. Pan Matysiak ma najwyraźniej jakiś problem z Leopoldowem. Już nie pierwszy raz "czepia się" miejscowości i SNL na łamach "Twojego głosu". Może rzeczywiście, zamiast wymądrzać się i wszystkich dookoła pouczać, sam powinien Pan zacząć działać.
Panie Matysiak ja też: "Często prowadzę z sobą długie rozmowy i jestem przy tym tak mądry, że czasami nie rozumiem ani jednego słowa z tego, co mówię."
Na stałe mieszkam w Warszawie, a od jakieś czasu przebywam na terenie powiatu ryckiego. To co się dzieje w ostatnich dniach na tutejszych drogach i chodnikach określę jednym słowem- SKANDAL! Dlaczego drogi i chodniki nie są odśnieżone? Gdzie są służby drogowe? Czy powiat chce być określany mianem "trzeci świat"? Ludzie- szczególnie starsi i małe dzieci- przewracają się na tym lodowisku. W Warszawie coś takiego jest nie do pomyślenia, pewnie dlatego tak mnie to razi, bo mam porównanie. Wstyd panie Burmistrzu!
Panie Matysiak : "Aby być mądrym, nie wystarczy mieć wiele ksiąg: osioł dźwigający na grzbiecie wiele książek nie jest przez to mądrzejszy"
Pan Matysiak to jest guru Twojego Głosu, ja juz jego tych wywodów nie czytam, bo szkoda zdrowia, a są tak żenujace, że żal d.. ściska.
Czy Zarząd Dróg Powiatowych pracuje czy wszyscy na urlopach? Trzeci dzień fatalnej pogody a tu odśnieżania żadnego nie ma. Takiej sytuacji chyba jeszcze nie było ?
Na których drogach , gdzie? wez łopatę i se odśnież !
Ludzie, co się dzieje na drogach? Nieodśnieżone, nieposypane piachem! To jest przecież jakaś porażka!!
Wolontariusze chcieli okraść orkiestrę - co się dzieje w naszym kraju, żeby dochodziło aż do takich aktów desperacji?
Zbulwersowany mieszkaniec Leopoldowa Ostatni raz przeczytałem artykuł „Inicjatywy lokalne, deklaracje i realizacje”. Skąd się wziął i kto to jest Andrzej Matysiak? Jakim prawem krytykuje co my mieszkańcy Leopoldowa mamy w ogródkach przydomowych i narzuca jak mamy je urządzać. W ostatnim artykule któryś już raz z kolei próbuje pouczać SNL jak powinno postępować i co powinno robić, krytykując dotychczasowe działania. Pisze, że dobrze byłoby zamieścić kalendarz inicjatyw i zamierzeń. Sugeruje „przebicie” do władz wyższej instancji i chciałby do pracy zaprzęgnąć radnego. Zadaje pytanie ,w jaki sposób chcecie Państwo z SNL zdobyć zaufanie mieszkańców Leopoldowa? Nasuwa się pytanie dlaczego p. Matysiak nie zabierze się do pracy społecznej dla „bliskiego jego serca Leopoldowa”? Przecież wie co i jak powinno się robić, zna badania socjologiczne. Odpowiedź jest prosta, bo najłatwiej się wymądrzać, krytykując wszystkich dookoła, samemu nic nie robiąc. PS. Ciekawy jestem czy w/w weźmie się do pracy na rzecz społeczeństwa, czy dalej będzie wszystkich krytykował, a może to on powinien założyć stowarzyszenie i pokazać jak powinno się działać? Mieszkaniec Leopoldowa
Wiesz Kuty jest takie stare przysłowie ; „ W Polaku męstwo i siła, by tylko trzeźwość była”. Życzę tej trzeźwości umysłu wszystkim mieszkańcom Ryk i okolic. A co do mnie,to z moich decyzji mogę zbudować sobie więzienie, ale też mogę nimi wykuć sobie drogę do wolności.
Bo może nadejść dzień, kiedy będzie już za późno, na wypowiedzenie tych słów
Do Kutego: "„Nie obwiniaj sie za przeszłość, twórz teraźniejszość, i weź odpowiedzialność za przyszłość.”