Reklama

Wydanie nr 02

12/01/2016 22:53
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    SP8IZA - niezalogowany 2016-01-16 18:26:03

    Takich balonów lata cała kupa nad nami wysyła je: Wrocław, Legionowo, Praga, z niemiec i rosii też sporo dolatuje. Można je śledzić na www.aprs.fi. Trzeba przyznać że ta była dość dobrze wyposarzona, miała pompkę ozonową. Ale bywaja sondy z kamerką i przemiennikiem radiowym. Byliśmy na miejscu o 16 czyli pół godziny po upadku. Szukaliśmy tego balonu w dwa dni ostatnia pozycja z gps była na 580m . Niestety spadla na podwórko i została zabrana więc zgineła radiolokacja. W 2015 dwie sztuki spadły koło Gołębia, jedna koło Żyżyna.Najbardziej lubią okolice Lubartowa.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Poszukiwacz balonów - niezalogowany 2016-01-13 22:10:13

    HE HE rolnik nie dostanie 1000 koron nawet jak wyśle do Pragi tą sondę. No chyba że zmieni obywatelstwo. W regulaminie zwrotu jest zapis że zwrotem kosztów objęci są tylko obywatele Czech

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości