Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Takich balonów lata cała kupa nad nami wysyła je: Wrocław, Legionowo, Praga, z niemiec i rosii też sporo dolatuje. Można je śledzić na www.aprs.fi. Trzeba przyznać że ta była dość dobrze wyposarzona, miała pompkę ozonową. Ale bywaja sondy z kamerką i przemiennikiem radiowym. Byliśmy na miejscu o 16 czyli pół godziny po upadku. Szukaliśmy tego balonu w dwa dni ostatnia pozycja z gps była na 580m . Niestety spadla na podwórko i została zabrana więc zgineła radiolokacja. W 2015 dwie sztuki spadły koło Gołębia, jedna koło Żyżyna.Najbardziej lubią okolice Lubartowa.
HE HE rolnik nie dostanie 1000 koron nawet jak wyśle do Pragi tą sondę. No chyba że zmieni obywatelstwo. W regulaminie zwrotu jest zapis że zwrotem kosztów objęci są tylko obywatele Czech
Takich balonów lata cała kupa nad nami wysyła je: Wrocław, Legionowo, Praga, z niemiec i rosii też sporo dolatuje. Można je śledzić na www.aprs.fi. Trzeba przyznać że ta była dość dobrze wyposarzona, miała pompkę ozonową. Ale bywaja sondy z kamerką i przemiennikiem radiowym. Byliśmy na miejscu o 16 czyli pół godziny po upadku. Szukaliśmy tego balonu w dwa dni ostatnia pozycja z gps była na 580m . Niestety spadla na podwórko i została zabrana więc zgineła radiolokacja. W 2015 dwie sztuki spadły koło Gołębia, jedna koło Żyżyna.Najbardziej lubią okolice Lubartowa.
HE HE rolnik nie dostanie 1000 koron nawet jak wyśle do Pragi tą sondę. No chyba że zmieni obywatelstwo. W regulaminie zwrotu jest zapis że zwrotem kosztów objęci są tylko obywatele Czech