Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Śmieszne radni jednogłośnie podnieśli pensyjkę wójtowi. Sobie też podnieście. Co żałować, przeciez za państwowe i z kasy podatników. Gdyby ludzie decydowali o pensyjkach urzędników, z pewnością zostali by docenieni z.s. ;)
Śmieszne radni jednogłośnie podnieśli pensyjkę wójtowi. Sobie też podnieście. Co żałować, przeciez za państwowe i z kasy podatników. Gdyby ludzie decydowali o pensyjkach urzędników, z pewnością zostali by docenieni z.s. ;)