Reklama

Wydanie nr 40

02/10/2018 23:01
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    ramzes3 - niezalogowany 2018-10-06 13:23:02

    Do artykułu 130 tys. zł straty. Szanowny autorze! Czemu Pan nie pisze prawdy tylko czyjeś widzimisię (Pani burmistrz?)? Pani dyrektor nie ma uprawnień lekarskich ani żadnych innych poza logopedią, więc to ona swoimi zarobkami wygenerowała te straty (16tys. co miesiąc). Musi zatrudniać zastępcę - lekarza i to dodatkowa pensja. A może by pani dyrektor odeszła a zastępca by poprowadził przychodnię - bez strat? Składanie winy na poprzednika to szczyt bezczelności.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości