Zdjęcie z flagą udostępnij w mediach społecznościowych z opisem #mojaflaga. Pokażmy, jak świętujemy razem!
Aby wziąć udział w akcji wystarczy wywiesić biało-czerwoną flagę przed domem, na balkonie czy w miejscu pracy. Jak mówi Jan Kowalski, dyrektor Biura Programu „Niepodległa” nie musi to być duża flaga. -Możemy uszyć ją sami, albo zrobić z papieru. Ważne, żebyśmy pokazali w tych trudnych czasach, że potrafimy się jednoczyć i solidarnie okazać nasz patriotyzm i odrobinę optymizmu zgodnie z hasłem "Wszystko będzie dobrze" - mówi.
Pozostając w domach, aktywnie możemy włączyć się w świętowanie. Wystarczy zrobić zdjęcie wywieszonej flagi i udostępnić je w mediach społecznościowych z hasztagiem #mojaflaga.
W akcji #mojaflaga dotychczas brali udział miedzy innymi Marcin Gortat i Energa Basket Liga, Tour de Pologne i Czesław Lang oraz czołowi polscy lekkoatleci tacy jak Adam Kszczot, Konrad Bukowiecki, Paweł Wojciechowski czy Marcin Lewandowski. W promocję akcji angażowały się również Polski Komitet Olimpijski, Polska Liga Siatkowa i profil Łączy Nas Piłka.
Ubiegłoroczna akcja #mojaflaga przyciągnęła uwagę ponad miliona internautów. - Mamy nadzieję, że w tym roku podobnie wielu okaże dumę z naszych barw narodowych.” – opowiada Jan Kowalski, dyrektor Biura Programu „Niepodległa”
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze