Reklama

Przyłącz się do akcji i wywieś flagę dla Niepodległej

Zdjęcie z flagą udostępnij w mediach społecznościowych z opisem #mojaflaga. Pokażmy, jak świętujemy razem!

Biuro Programu „Niepodległa” zaprasza m.in. jednostki samorządu terytorialnego, urzędy administracji rządowej, instytucje kultury, szkoły, organizacje pozarządowe, a przede wszystkim mieszkańców polskich miast i wsi do akcji #mojaflaga, czyli wywieszenia Biało-Czerwonej z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej.

Aby wziąć udział w akcji wystarczy wywiesić biało-czerwoną flagę przed domem, na balkonie czy w miejscu pracy. Jak mówi Jan Kowalski, dyrektor Biura Programu „Niepodległa” nie musi to być duża flaga. -Możemy uszyć ją sami, albo zrobić z papieru. Ważne, żebyśmy pokazali w tych trudnych czasach, że potrafimy się jednoczyć i solidarnie okazać nasz patriotyzm i odrobinę optymizmu zgodnie z hasłem "Wszystko będzie dobrze" - mówi. 

Pozostając w domach, aktywnie możemy włączyć się w świętowanie. Wystarczy zrobić zdjęcie wywieszonej flagi i udostępnić je w mediach społecznościowych z hasztagiem #mojaflaga.

Reklama

W akcji #mojaflaga dotychczas brali udział miedzy innymi Marcin Gortat i Energa Basket Liga, Tour de Pologne i Czesław Lang oraz czołowi polscy lekkoatleci tacy jak Adam Kszczot, Konrad Bukowiecki, Paweł Wojciechowski czy Marcin Lewandowski. W promocję akcji angażowały się również Polski Komitet Olimpijski, Polska Liga Siatkowa i profil Łączy Nas Piłka.

 

Ubiegłoroczna akcja #mojaflaga przyciągnęła uwagę ponad miliona internautów. - Mamy nadzieję, że w tym roku podobnie wielu okaże dumę z naszych barw narodowych.” – opowiada Jan Kowalski, dyrektor Biura Programu „Niepodległa”

Reklama

 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości