Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Zobacz "danielb" wypowiedź burmistrza (link poniżej) dotyczącą Twojego Głosu i według mnie zapomnij o kiosku z takową gazeta w środku. Żeby nie tracić zbyt wiele czasu proponuję oglądać od 4 minuty 52 sekundy. http://www.youtube.com/watch?v=_RsP4qNhzgY&feature=relmfu
Szanowny Panie Burmistrzu Ryk My ciężko pracujący ludu Ryk przy ul Warszawskiej, zwracamy się z uprzejmą prośbą, o mozliwośc postawienia kiosku ruchu na nieurodzajnej glebie, znajdującej się przy MAX BUDZIE. Prośbę swą motywujemy tym, iż większość z nas jest ludźmi oczytanymi, i co środę musimy biec do miasta na ul Poniatowskiego, aby kupić chociażby tak zacne pismo jakim jest TWÓJ GŁOS. Zwykle zamin dojdzie do naszej kolejki i stoimy przy kasie, okazuje się, że jakaś staruszka kupiła ostatnia sztukę. Bardzo to negatywnie wpływa na naszą wydajność w pracy i nasze samopoczucie, gdzyż lubimy być na bieżąco ze sprawami dotyczącymi naszego miasta. Myślimy również, że na tych trzech morgach lotnego piasku, zarosniętego jak Dżungla Amozońska, jakakolwiek inwestycja oświatowa- mamy tu na mysli kiosk ruchu, była by jak najbardziej wskazana. Z wyrazami szacunku mieszkańcy Warszawskiej ulicy.
Burmistrz Dęblina robi 45 razy więcej od Grzybka z Ryk, i to mimo tego, że dębliński burmistrz ze trzy razy był odwoływany i powoływany. Tam są inwestycje za gruuuuuube miliony, co chwila w Głosie artykuł: Inwestycja w Dęblinie za 22 mln, za 12mln, za 3mln, za 30 mln itp. A w Rykach? Też co chwila słychać o milionach, ale długu...
A co w Rykach? Ano w Rykach nic w tej materii nie potrzeba. Gdy pada deszcz jest wielkie błoto, a gdy jest susza mamy unoszące się tumany kurzu. Wszystko jest pod chmurką - tak naturalnie i ekologicznie. Dodatkowo wprowadzono zakaz handlu żywymi zwierzętami, bo po co dla przykładu tuczyć zakupionego prosiaczka jak można na targu kupić rąbankę lub gotową wędlinę? Prawda, że to wygodne? A jakie praktyczne? Żeby w gminie było całkiem ekologicznie, istnieje duża szansa, że zostaną wybudowane biogazownie oraz farma wiatrowa. Brakuje nam jeszcze tylko składowiska odpadów radioaktywnych i będziemy mogli powiedzieć, że rycka gmina ma przeogromny wkład w ratowaniu świata przed zgubnymi skutkami cywilizacji.
Zobacz "danielb" wypowiedź burmistrza (link poniżej) dotyczącą Twojego Głosu i według mnie zapomnij o kiosku z takową gazeta w środku. Żeby nie tracić zbyt wiele czasu proponuję oglądać od 4 minuty 52 sekundy. http://www.youtube.com/watch?v=_RsP4qNhzgY&feature=relmfu
Szanowny Panie Burmistrzu Ryk My ciężko pracujący ludu Ryk przy ul Warszawskiej, zwracamy się z uprzejmą prośbą, o mozliwośc postawienia kiosku ruchu na nieurodzajnej glebie, znajdującej się przy MAX BUDZIE. Prośbę swą motywujemy tym, iż większość z nas jest ludźmi oczytanymi, i co środę musimy biec do miasta na ul Poniatowskiego, aby kupić chociażby tak zacne pismo jakim jest TWÓJ GŁOS. Zwykle zamin dojdzie do naszej kolejki i stoimy przy kasie, okazuje się, że jakaś staruszka kupiła ostatnia sztukę. Bardzo to negatywnie wpływa na naszą wydajność w pracy i nasze samopoczucie, gdzyż lubimy być na bieżąco ze sprawami dotyczącymi naszego miasta. Myślimy również, że na tych trzech morgach lotnego piasku, zarosniętego jak Dżungla Amozońska, jakakolwiek inwestycja oświatowa- mamy tu na mysli kiosk ruchu, była by jak najbardziej wskazana. Z wyrazami szacunku mieszkańcy Warszawskiej ulicy.
Burmistrz Dęblina robi 45 razy więcej od Grzybka z Ryk, i to mimo tego, że dębliński burmistrz ze trzy razy był odwoływany i powoływany. Tam są inwestycje za gruuuuuube miliony, co chwila w Głosie artykuł: Inwestycja w Dęblinie za 22 mln, za 12mln, za 3mln, za 30 mln itp. A w Rykach? Też co chwila słychać o milionach, ale długu...