Reklama

Gminny majątek idzie pod młotek

09/10/2012 17:15
Zadłużona na ponad 19 mln złotych gmina Ryki próbuje związać koniec z końcem. Jeszcze dwa lata temu łączna kwota długu wynosiła nieco ponad 4,9 miliona złotych. Przysłowiowym gwoździem do trumny okazał się rok 2010, rok wyborów samorządowych. Tuż przed wyborami większość rady miejskiej na prośbę burmistrza podjęła decyzję o wyemitowaniu obligacji na sumę 12,5 miliona złotych. Nie obyło się również bez kredytów gotówkowych.

Więcej w wydaniu papierowym TG
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Czerwony - niezalogowany 2012-10-16 09:53:59

    Wystarczy nam że zostaniemy stolicą powiatu i będzie git :)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Czarny - niezalogowany 2012-10-15 15:39:18

    Gratuluję Dęblinowi osiągnięć, a Tobie Biały optymizmu, ale chyba Cię za mocno poniosło z tą Warszawą i Nowym Jorkiem. Już taki jeden był co chciał zrobić z Polski Japonię, a drugi taki chciał zrobić Irlandię. Mam jeszcze do Ciebie pytanie. Czy w Dęblinie macie coś do sprzedania?, bo jak zapewne zauważyłeś czytając powyższy artykuł, Ryki zaplanowały sprzedaż do roku 2020, więc dysponują wielkim bogactwem zasobów.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    kaktus - niezalogowany 2012-10-15 15:38:53

    Z Ryk już zrobiono...,a co to widać, słychać i trochę już czuć.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości