Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Wystarczy nam że zostaniemy stolicą powiatu i będzie git :)
Gratuluję Dęblinowi osiągnięć, a Tobie Biały optymizmu, ale chyba Cię za mocno poniosło z tą Warszawą i Nowym Jorkiem. Już taki jeden był co chciał zrobić z Polski Japonię, a drugi taki chciał zrobić Irlandię. Mam jeszcze do Ciebie pytanie. Czy w Dęblinie macie coś do sprzedania?, bo jak zapewne zauważyłeś czytając powyższy artykuł, Ryki zaplanowały sprzedaż do roku 2020, więc dysponują wielkim bogactwem zasobów.
Z Ryk już zrobiono...,a co to widać, słychać i trochę już czuć.
A Dęblin kwitnie i się rozwija. To jest różnica we władzy! Panie Włodarczyk, tak trzymać! Z Dęblina zrobimy Warszawę albo i Nowy Jork:)
Przeczytałem i mnie zatkało. Czy ktoś po lekturze tego materiału ma w dalszym ciągu jakiekolwiek wątpliwości, czy obecni włodarze powinni dalej zarządzać gminą? Dokąd to wszystko zmierza panie burmistrzu i wysoka rado? Czy wychodzicie z założenia, że "po nas niechby i potop"? W planowanych dochodach ze sprzedaży majątku na przyszłe lata, zastanawiająca jest kwota w roku 2014. Czyżby taki wzrost miał związek z wyborami? Jeżeli taki był zamysł w tym planowaniu, to autor jest niesamowitym optymistą. Jeżeli państwo rządzący (burmistrz i radni) nie macie innego pomysłu na poprawę budżetu tylko wyprzedaż majątku, to podajcie się do dymisji - tak dla gminy będzie lepiej, wszak lepiej zapobiegać niż leczyć. Życzę rozsądku.
Wystarczy nam że zostaniemy stolicą powiatu i będzie git :)
Gratuluję Dęblinowi osiągnięć, a Tobie Biały optymizmu, ale chyba Cię za mocno poniosło z tą Warszawą i Nowym Jorkiem. Już taki jeden był co chciał zrobić z Polski Japonię, a drugi taki chciał zrobić Irlandię. Mam jeszcze do Ciebie pytanie. Czy w Dęblinie macie coś do sprzedania?, bo jak zapewne zauważyłeś czytając powyższy artykuł, Ryki zaplanowały sprzedaż do roku 2020, więc dysponują wielkim bogactwem zasobów.
Z Ryk już zrobiono...,a co to widać, słychać i trochę już czuć.