Gospodynie doskonale poradziły sobie podczas eliminacji regionalnych w Kąkolewnicy, a 2 czerwca w Muzeum Wsi Lubelskiej w Lublinie, gdzie odbył się etap wojewódzki.
Teraz wystąpią w finale 47. Ogólnopolskiego Festiwalu Kapel i Śpiewaków Ludowych w Kazimierzu Dolnym, który odbędzie się w dniach 27-30 czerwca.
Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowały się także panie z zespołu śpiewaczego w Rososzy. Jednak w Lublinie zakończyły swoje występy.
Komentarze