Reklama

Sarna zginęła w smole

19/06/2013 14:06
Do zdarzenia doszło przy ul. Kolejowej w Rykach w pobliżu wiaduktu. W zaroślach wylana jest smoła. Jest jej na tyle dużo, że tworzy bajoro, które - jak się okazuje - jest niebezpieczną pułapką. Wysoka temperatura powietrza spowodowała, że substancja zrobiła się lepka. Nieświadome wejście w nią zwierzęcia skończyło się dla niego tragicznie.  To miejsce jest także niebezpieczne dla ludzi.

O sprawie została powiadomiona policja i wydział ochrony środowiska ryckiego urzędu miejskiego. Służby mają ustalić, skąd w tym miejscu wzięła się smoła i kto jest za to odpowiedzialny.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości