Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Dziwi mnie, że nikt z "prawych i sprawiedliwych" solidarnie, odpowiedzialnie, razem nie złożył się na tą inicjatywę. Przecież wystarczyłoby, żeby tak opiewana w ryckich me(n)diach obsada ratusza wysupłałaby swoje miesięczne pobory, i nie trzeba by było podejmować żadnej inicjatywy. A w roli skarbnika zawsze można by obsadzić jakiegoś kolesia albo jakieś biuro podatkowe do obsługi ;)
W ostatniej chwili dostaliśmy potwierdzenie, że będzie wpłata od pewnych miłych darczyńców, dająca sumę zebranych pieniędzy do okrągłych 5000 zł :)
Dziwi mnie, że nikt z "prawych i sprawiedliwych" solidarnie, odpowiedzialnie, razem nie złożył się na tą inicjatywę. Przecież wystarczyłoby, żeby tak opiewana w ryckich me(n)diach obsada ratusza wysupłałaby swoje miesięczne pobory, i nie trzeba by było podejmować żadnej inicjatywy. A w roli skarbnika zawsze można by obsadzić jakiegoś kolesia albo jakieś biuro podatkowe do obsługi ;)
W ostatniej chwili dostaliśmy potwierdzenie, że będzie wpłata od pewnych miłych darczyńców, dająca sumę zebranych pieniędzy do okrągłych 5000 zł :)