Turniej odbył się 11 marca i wzięło w nim udział 8 zespołów. Niespełna tydzień później, a dokładnie 17 marca w Piaskach rywalizowały dziewczęta. W stawce 12 zespołów gimnazjalistki z Kłoczewa zajęły 4 lokatę.
Komentarze