Reklama

Posprzątali na ul. Kolejowej

15/04/2015 00:00
RYKI We wtorek pracownicy kilku zakładów, które mieszczą się przy ul. Kolejowej rozpoczęli wiosenne porządki. - Trzeba to robić co roku, bo ludzie bardzo śmiecą - mówi Kamil Kwiatkowski z Akko-Bis. Przy sprzątaniu pracowało ośmiu mężczyzn. - To nie pierwsza taka akcja - mówi Grzegorz Basaj. - Pracuję w Meblomiksie 6 lat i co roku sprzątamy otoczenie ul. Kolejowej - dodaje. Jak mówią nasi rozmówcy, ludzie jeżdżący tamtędy w ogóle nie zwracają uwagi na to co wyrzucają. W pobliskim rowie i na poboczach jest pełno butelek i opakowań. Zdarzają się również części samochodowe. Każdej wiosny pracownicy wywożą od jednej do trzech przyczep śmieci.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości