Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Nie rozumiem za co te trzynastki, za to jak wygląda powiat?,gminy?, szpital? Drogi? Szkoly i przedszkola? O nie. Gdyby społeczeństwo miało przyznawac trzynastki, dopiero wtedy bylo by odzwierciedlenie za wyniki!!!! I wtedy bylo by sprawiedliwie.
Nie rozumiem za co te trzynastki, za to jak wygląda powiat?,gminy?, szpital? Drogi? Szkoly i przedszkola? O nie. Gdyby społeczeństwo miało przyznawac trzynastki, dopiero wtedy bylo by odzwierciedlenie za wyniki!!!! I wtedy bylo by sprawiedliwie.