Reklama

Rycka "dwójka" podwójnie złota

06/05/2015 00:00
Najwyższy stopień podium powiatowych szkolnych rozgrywek piłkarskich dziewcząt i chłopców należał w tym roku do Gimnazjum nr 2 z Ryk. W obu turniejach startowało po 5 drużyn.Piłkarkom ryckiej "2"  zwycięstwo zagwarantowało zdobycie 8 punktów. W rywalizacji chłopców aż trzy ekipy zdobyły ich po 9. O końcowych miejscach zdecydowała różnica bramek, a tę najlepszą mieli piłkarze z Ryk.

Turniej chłopców w Rykach

Tabela

1. G. 2 Ryki 9 10:3

2. G. Kłoczew 9 11:5

3. G. Nowodwór 9  7:4

4. G. Sobieszyn 3  3:8

5. G. 3 Dęblin 0 2:11

Turniej dziewcząt w Sobieszynie

Tabela

1.G. 2 Ryki 8 5:0

2. G.Sobieszyn 7 11:1

3. G. Kłoczew 7 7:4

4. G. Nowodwór 5 3:3

5.G.2 Dęblin 0 1:17

Turniej dziewcząt

I m.Ryki 2: Weronika Bichta, Katarzyna Błachnio, Andżelika Janus, Beata Sadura, Ewelina Baca, Kinga Jędrych, Patrycja Romaszko, Ewelina Kawka, Patrycja Kiliszek, Klaudia Kowalczyk, Karolina Jawoszek, opiekun Ewa Kępka

II m. Sobieszyn: Weronika Buczek, Magda Wąsik, Edyta Błachnio, Emilia Kapusta, Julia Kulik, Natalia Kisiel, Wiktoria Koczańska, Ilona Drózd, Ola Jędrych, Katarzyna Ożarek, opiekun Artur Łukasiak

III m.Kłoczew: Wiktoria Kiliszek, Ola Walasek, Marlena Celej, Marta Woźniak, Rozalia Jaszczuk, Jagoda Barszcz, Maria Woźniak, Magda Dębek, Andżelika Lankiewicz, Paulina Kucharczyk, opiekun Tomaz Łukasiak

IV m. Katarzyna Kulik, Kornelia Kardas, Dominika Warowna, Ewelina Brzezińska, Klaudia Drańska, Klaudia Cebula, Weronika Sitnik, Patrycja Cuch, Martyna Gorzkowska, Daria Warowna, opiekun Ewa Pietrzak

V m. Dęblin 2: Natalia Ambroziak, Patrycja Bobryk, Amanda Jaworska, Martyna Kolbus, Katarzyna Wieraszka, Klaudia Kukier, Kamila Żydek, Wiktoria Pardej, Natalia Langwińska, Zuzanna Świderska, opiekun Waldemar Futera

Turniej chłopców

I m. Ryki 2: Marek Szlendak, Szymon Ciota, Bartek Kałaska, Sławek Kryczka, Mateusz Sergiel, Dawid Kozieł, Kuba Filipek, Patryk Szlendak, Piotr Bichta, opiekun Sebastian Kozdrój

II m. Kłoczew: Bartek Głodek, Damian Glodek, Mateusz Filipek, Michał Filipek, Daniel Matyska, Przemysław Ochnio, Mateusz Kwas, Arkadiusz Tomaszek, Dominik Wyziński, Hubert Żmuda, Damian Koryś, Piotr Filipek, opiekun Grzegorz Zalech

III m. Nowodwór: Damian Osial, Wojciech Biaduń, Krystian Pikuła, Karol Czajkowski, Mateusz Mateńka, Dominik Wawer, Jakub Surmacz, Michał Wysocki, Marcin Pieńkosz, Piotr Gorzkowski, opiekun Andrzej Staniszewski

IV m. Sobieszyn: Kacper Lemieszek, Cezary Padarz, Piotr Sulej, Tomasz Domański, Mateusz Wojtaś, Robert Woźniak, Łukasz Bancerz, Cezary Jeżewski, opiekun Jan Miłosz

V m. Dęblin 3: Paweł Cienkowski, Andżelo Mikołajko, Michał Łysiak, Maciej Rus, Konrad Wiraszka, Damian Stepnicki, Cezary Bedra, Mateusz Stępień, Mikołaj Nowakowski, opiekun Cezary Podlaski
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości