Reklama

Parycja na festiwalu Marka Grechuty

20/05/2015 00:00
Patrycja Żaczek, uczennica ZSZ nr 1 w Dęblinie wystąpiła 2 maja w Łazienkach Królewskich podczas półfinału 11. Festiwalu Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty

Do tego etapu konkursu zakwalifikowało się 33 wykonawców w dwóch kategoriach spośród 209 zgłoszonych z całej Polski. Jury w składzie: Ewa Telega - przewodnicząca, Katarzyna Cerekwicka, Anna Cieślak, Katarzyna Dąbrowska, Krystyna Prońko, Czesław Mozil, Stanisław Soyka i Adam Woronowicz wybrało dwanaścioro finalistów ogólnopolskiego konkursu - po sześcioro w każdej kategorii.

- Mimo, iż Patrycja musiała na swój występ czekać pięć godzin, bardzo dobrze wykonała piosenkę z repertuaru Justyny Steczkowskiej "Wracam do domu" - mówi Jacek Rayski, który towarzyszył Patrycji podczas konkursu. Niestety uczennica ZSZ nr 1 nie znalazła się w gronie finalistów. - Wcale tego nie żałuję, ponieważ sam występ w tak pięknym miejscu oraz spotkanie ze znanymi ludźmi sceny i estrady to i tak duży sukces oraz satysfakcja. Poza tym wybrani finaliści to najczęściej osoby, które kształcą się w szkołach muzycznych lub są ich absolwentami - mówi Patrycja.

Koncert półfinałowy prowadziły Anna Dymna, Anna Popek i Bronia Zamachowska. Wydarzenie rejestrowała telewizyjna Dwójka. Będzie można je zobaczyć prawdopodobnie w sobotę pod koniec maja lub na początku czerwca.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości