RYKI Przedszkole nr 2 uczy zdrowego stylu życia. Po to jest właśnie program "Przedszkole w ruchu". 9 czerwca w placówce odbyła się olimpiada sportowo-zdrowotna pod hasłem "Żyjmy zdrowo na sportowo bez dymu tytoniowego będzie kolorowo". Pomysłodawcami akcji była dyrektor Anna Oździńska oraz wychowawczynie Małgorzata Olszak i Ewa Winconek. Zawody dla przedszkolaków udało się zorganizować dzięki współpracy z MGOSiR w Rykach i przy wsparciu Tadeusza Stonia, który przygotował gry i konkurencje sportowe dla zawodników. Przedszkolaki gościły też na ryckiej pływalni. - Dziękujemy burmistrzowi Jarosławowi Żaczkowi i wiceburmistrz Magdalenie Woźniak za objęcie patronatem olimpiady i wsparcie finansowe, panu dyrektorowi pływalni - za udział, pomoc w ocenie oraz nagrody dla uczestników. Podziękowania kierujemy również do pana Tadeusza Stonia, animatora sportu - mówi Anna Oździńska.
Komentarze