Reklama

Dobry występ ryckich pływaków w Radzyniu

24/06/2015 00:00
2 srebrne medale, kilka rekordów życiowych - to efekt dobrego startu zawodników sekcji pływackiej Arki Ryki podczas zawodów w Radzyniu Podlaskim. Na drugim stopniu podium stanęli Anna Kapusta (25 metrów stylem klasycznym) oraz Bartłomiej Kubak (25 m dowolnym).

Jestem bardzo zadowolony z tego występu - mówi Szymon Piątkowski, trener pływaków Arki. - Widać, że robią duże postępy i ze startu na start jest coraz lepiej. Świadczą o tym kolejne rekordy życiowe.

Już w najbliższy weekend zawodników Arki czeka start w Puławach. Po raz pierwszy będą tam rywalizować na 50-metrowym basenie.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości