2 srebrne medale, kilka rekordów życiowych - to efekt dobrego startu zawodników sekcji pływackiej Arki Ryki podczas zawodów w Radzyniu Podlaskim. Na drugim stopniu podium stanęli Anna Kapusta (25 metrów stylem klasycznym) oraz Bartłomiej Kubak (25 m dowolnym).
Jestem bardzo zadowolony z tego występu - mówi Szymon Piątkowski, trener pływaków Arki. - Widać, że robią duże postępy i ze startu na start jest coraz lepiej. Świadczą o tym kolejne rekordy życiowe.
Już w najbliższy weekend zawodników Arki czeka start w Puławach. Po raz pierwszy będą tam rywalizować na 50-metrowym basenie.
Komentarze