Czwarte miejsce zajęła drużyna Legionu Grabów Szlachecki podczas wojewódzkiego turnieju finałowego "Mała Piłkarska Kadra Czeka". Zawody zostały rozegrane w Miłocinie koło Nałęczowa.
- W pierwszym meczu przegraliśmy z LKS Wierzchowiska 0:4 - mówi Gustaw Serafin, opiekun drużyny. - Trzeba jednak zaznaczyć, że u rywalek grały aż 4 zawodniczki powołane do kadry województwa. Następnie nasze dziewczyny zagrały z SP Parczew i po zaciętym meczu odniosły zwycięstwo 1:0. Dało nam to możliwość gry o miejsca 4-6. W kolejnym spotkaniu wygraliśmy 3:0 z SP Dębowica. W ostatnim meczu do ostatniej minuty prowadziliśmy 1:0 z SP Ludwin. Niestety na sekundy przed końcem meczu straciliśmy bramkę. Mimo remisu zajęliśmy IV miejsce w turnieju, co uważam za duży sukces.
Komentarze