Reklama

Rodzinne Igrzyska na Orliku w Dęblinie

01/07/2015 00:00
Impreza na dęblińskim "Orliku" odbyła się w niedzielę (21.06.) w ramach "Dni Dęblina". Dobra pogoda, jeszcze lepsza zabawa i nic dziwnego, że humory uczestnikom "RO" dopisywały. Uczestnicy mogli się sprawdzić w konkurencjach zespołowych, jak i indywidualnych. Do tych pierwszych należały, między innymi: łączony skok w dal z miejsca, wyścig trójek z obręczą, slalom niewidomego oraz bieg dobierany.Natomiast indywidualnie rywalizowano w slalomie piłkarskim, rzutach do kosza, czy też w "wykopie" gumofilca na odległość lub rzutem beretem. Fundatorem nagród i łakoci dla najmłodszych był Urząd Miasta w Dęblinie a uroczystego nagrodzenia najlepszych dokonała Beta Siedlecka, Burmistrz Dęblina w towarzystwie Romana D. Bytniewskiego, dyrektora ZSO w Dęblinie i gospodarza obiektu, na którym odbywał się Piknik Rodzinny w Dęblinie.

Wyniki - konkurencje indywidualne

Rzut woreczkami do celu - 1. Olaf Świtaj, 2. Joanna Antoniewicz, 3. Barbara Baranowska.

Slalom piłkarski - 1. Maciej Żmuda, 2. Kacper Sęk, 3. Dawid Kardas.

Rzuty do kosza - 1. Oliwier Świtaj, 2. Maciej Żmuda, 3. Wiktoria Steliga.

"Wykop" gumofilca - 1. Artur Kępka, 2. Konrad Kośla, 3. Marcin Potas.

Rzut beretem - Monika Kosińska, 2. Joanna Kośla, 3. Agnieszka Talar.

Wyniki - klasyfikacja rodzinna

1. Rodzina Moczulskich, 2. Rodzina Baranowskich, 3. Rodzina Świtajów.

Organizatorzy

Organizatorami Igrzysk Rodzinnych byli Piotr Świtaj i Dawid Osojca - animatorzy sportu w Dęblinie, przy współpracy Krystyna Bębas i Elżbiety Smolińskiej-Cieśli - nauczycielek wf-u w ZSO w Dęblinie oraz uczniów Gimnazjum nr 1 w Dęblinie.

 
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości