Impreza na dęblińskim "Orliku" odbyła się w niedzielę (21.06.) w ramach "Dni Dęblina". Dobra pogoda, jeszcze lepsza zabawa i nic dziwnego, że humory uczestnikom "RO" dopisywały. Uczestnicy mogli się sprawdzić w konkurencjach zespołowych, jak i indywidualnych. Do tych pierwszych należały, między innymi: łączony skok w dal z miejsca, wyścig trójek z obręczą, slalom niewidomego oraz bieg dobierany.Natomiast indywidualnie rywalizowano w slalomie piłkarskim, rzutach do kosza, czy też w "wykopie" gumofilca na odległość lub rzutem beretem. Fundatorem nagród i łakoci dla najmłodszych był Urząd Miasta w Dęblinie a uroczystego nagrodzenia najlepszych dokonała Beta Siedlecka, Burmistrz Dęblina w towarzystwie Romana D. Bytniewskiego, dyrektora ZSO w Dęblinie i gospodarza obiektu, na którym odbywał się Piknik Rodzinny w Dęblinie.
Wyniki - konkurencje indywidualne
Rzut woreczkami do celu - 1. Olaf Świtaj, 2. Joanna Antoniewicz, 3. Barbara Baranowska.
Slalom piłkarski - 1. Maciej Żmuda, 2. Kacper Sęk, 3. Dawid Kardas.
Rzuty do kosza - 1. Oliwier Świtaj, 2. Maciej Żmuda, 3. Wiktoria Steliga.
"Wykop" gumofilca - 1. Artur Kępka, 2. Konrad Kośla, 3. Marcin Potas.
1. Rodzina Moczulskich, 2. Rodzina Baranowskich, 3. Rodzina Świtajów.
Organizatorzy
Organizatorami Igrzysk Rodzinnych byli Piotr Świtaj i Dawid Osojca - animatorzy sportu w Dęblinie, przy współpracy Krystyna Bębas i Elżbiety Smolińskiej-Cieśli - nauczycielek wf-u w ZSO w Dęblinie oraz uczniów Gimnazjum nr 1 w Dęblinie.
Komentarze