Reklama

Grażyna Kurek "Kobietą Kultury"

08/07/2015 00:00
- To dzięki dobrej współpracy z Kołami Gospodyń Wiejskich z terenu naszej gminy - mówi dyrektorka Gminnego Ośrodku Kultury w Stężycy

Ten tytuł przyznawany jest za szczególne osiągnięcia związane z aktywnością kobiet na terenach wiejskich. Wyróżnienia wręczone zostały w dziewięciu kategoriach, między innymi "Kobieta Kultury". W tym roku tytuł ten przypadł Grażynie Kurek. - To nie tylko moja zasługa, ale wszystkich Kół Gospodyń Wiejskich i organizacji, z którymi współpracuję - mówi pani Grażyna. - To nagroda dla nas wszystkich - dodaje.

Gala odbyła się 1 lipca na VII Forum Kobiet Aktywnych organizowanym przez Stowarzyszenie Równych Szans "Bona Fides" i gminę Józefów nad Wisłą. W jego trakcie ogłoszono tegorocznych laureatów konkursu "Kobieta Aktywna Lubelszczyzny 2015". "Kobietą Kultury" mogła zostać pani, która m.in. prowadzi działalność kulturalną i edukacyjną, pozytywnie wpływa na zaangażowanie społeczności lokalnej i przyczynia się do rozwoju kobiet w dziedzinie kultury. Kandydaturę pani Grażyny zgłosili pracownicy Urzędu Gminy w Stężycy.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości