Reklama

Druhowie z OSP Kłoczew zgarnęli wszystko

15/07/2015 00:00
Niedzielne zmagania odbyły się na stadionie w Starym Zadybiu. Wzięło w nich udział 14 drużyn. Druhowie rywalizowali w sztafecie pożarniczej 7 x 50 metrów z przeszkodami oraz ćwiczeniu bojowym. Na samym początku wszystkie drużyny wzięły udział w pokazie musztry, która była punktowana, ale nie brana pod uwagę w klasyfikacji generalnej. Podczas tej konkurencji najlepszy wynik uzyskali druhowie z OSP Wola Zadybska.

Wyniki

Drużyny OSP

I m. - Kłoczew 102 pkt

II m. - Czernic 118 pkt

III m. - Wylezin 119 pkt

IV m. - Przykwa 121 pkt

V m. - Gęsia Wólka 126 pkt

VI m. - Janopol 132 pkt

VII m. - Kawęczyn 135 pkt

VIII m. - Stryj 137 pkt

IX m. - Wola Zadybska 137 pkt

X m. - Nowe Zadybie 146 pkt

XI m. - Stare Zadybie 152 pkt

Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze

I m. - Kłoczew 124 pkt

II m. - Czernic 117 pkt

III m. - Wola Zadybska 110 pkt

 

Zenon Stefanowski, wójt gminy Kłoczew

Więcej ćwiczyć

To były dobre zawody i gratuluję wszystkim drużynom. Chciałbym, żeby nasi druhowie podnosili sprawność i trenowali częściej, nie tylko przed zawodami. Ponieważ nasze drużyny na poziomie powiatowym ostatnio nie wypadają dobrze.
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gawel - niezalogowany 2017-04-11 17:40:01

    Fajnie.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    fffffff - niezalogowany 2016-03-11 09:15:25

    Zaczęli dbać o pozytywny wizerunek.w końcu.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    dj pielux - niezalogowany 2016-03-10 13:51:49

    Kloczew tak się zawziął , żeby złe wrażenie z poczatku 2015r zatrzeć. Wstydu było trochę.... Jak się chce to można robić coś normal.. Zresztą w tej samej gazetce można było poczytać o minionych negatywnych wyczynach....

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości