Reklama

Wachnik z Sulejem wygrali turniej swojego dyrektora

22/09/2015 20:00
Zawody zostały rozegrane na boiskach przy restauracji K2 w Rykach. Wzięło w nich udział siedem ekip z ryckich szkół średnich. Po trzy drużyny wstawiły Zespoły Szkół nr 1 i 2, a jedną rycki Ogólniak. Najpierw zawodnicy rywalizowali w dwóch grupach, systemem każdy z każdym. Do połniałów awansowały po dwie najlepsze ekipy z każdej grupy.

- W całych zawodach przegraliśmy tylko mecz z parą Białek-Ochnik z Budowlanki (ZSZ 2 - przyp. red.) - mówi Dominik Sulej. - Poziom rozgrywek był bardzo wyrównany. W finale byliśmy z Przemkiem Wachnikiem strasznie zmęczeni. Resztkami sił wygraliśmy z chłopakami z naszej szkoły Mateuszem Jędrysem i Patrykiem Rusem.

- Z powodów zmęczenia zawodników po konsultacji z zainteresowanymi  zrezygnowaliśmy z meczu o trzecie miejsce - dodaje Grzegorz Prządka, organizator zawodów. - Tomasz Białek-Dominik Ochnik (ZSZ 2) i Michał Kowalski-Konrad Kowalczyk-Michał Miłosz (LO) zajęły  ex aequo trzecie miejsca.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości