Reklama

Złowił pięknego szczupaka

29/09/2015 20:00
Łukasz Potocki z Dęblina niedzielne wędkowanie może zaliczyć do udanych. Wybrał się nad jezioro Matygi i tu złowił piękny okaz szczupaka. - Łapałem na żywcówkę. Po zarzuceniu przynęty czekałem około 5 minut na branie. To było jedyne branie, jakie miałem, ale przynajmniej ryba okazała się niczego sobie - mówi wędkarz. Ryba miała długość 83 cm i ważyła 3,5 kg. - Wchodziłem do wody po niego, bo z brzegu nie dałoby rady wyciągnąć - przyznaje z zadowoleniem. Łukasz łowi ryby od 16 lat. Wybiera różne łowiska. - Najczęściej jest to jezioro Matygi, Wieprz, Wisła - zdradza. Największą rybą, jaką udało mu się złowić był karp, który ważył 11 kilogramów.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości