Zawody odbyły się na jeziorze Matygi 4 października. Po zakończeniu rywalizacji odbyło się ognisko i wspólne pieczenie kiełbasek. Zarówno zawodnicy, jak i organizatorzy zaliczają zawody do udanych.
- Pogoda dopisała: było ciepło i słonecznie i udało się złowić naprawdę dużą ilość ryb - powiedział po zawodach Łukasz Potocki, ich zwycięzca.
Komentarze