Reklama

Dostali czajnik od burmistrz Siedleckiej

13/10/2015 20:00
Dębliński klub seniora "Bliżej siebie" zorganizował w ostatnim czasie potrójną imprezę

Seniorzy świętowali Dzień Chłopaka, Dzień Seniora i rocznicę ślubu członków klubu. Panowie z okazji Dnia Chłopaka otrzymali od pań drobne upominki - jajka Kinder Niespodzianki. Okazją do świętowania była także rocznica ślubu Haliny i Wojciecha Jędrzejewskich, którzy poznali się właśnie w klubie i dwa lata temu postanowili razem iść przez życie. Jubilaci z okazji bawełnianej rocznicy otrzymali życzenia i kwiaty. Dzień Seniora upłynął przy poczęstunku. Seniorzy śpiewali stare piosenki i recytowali wiersze. - Z okazji Dnia Seniora życzylibyśmy sobie zdrowia, żeby w Polsce podniósł się standard życia osób starszych, żeby każdy senior mógł chociaż raz w roku pozwolić sobie na wycieczkę i oczywiście, abyśmy dalej spotykali się w naszym gronie - mówi Zofia Barbus. Seniorzy otrzymali w prezencie od burmistrz Beaty Siedleckiej nowy czajnik. Podczas spotkań w jesienne i zimowe dni będą mogli grzać się popijając gorące napoje.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości