Dębliński klub seniora "Bliżej siebie" zorganizował w ostatnim czasie potrójną imprezę
Seniorzy świętowali Dzień Chłopaka, Dzień Seniora i rocznicę ślubu członków klubu. Panowie z okazji Dnia Chłopaka otrzymali od pań drobne upominki - jajka Kinder Niespodzianki. Okazją do świętowania była także rocznica ślubu Haliny i Wojciecha Jędrzejewskich, którzy poznali się właśnie w klubie i dwa lata temu postanowili razem iść przez życie. Jubilaci z okazji bawełnianej rocznicy otrzymali życzenia i kwiaty. Dzień Seniora upłynął przy poczęstunku. Seniorzy śpiewali stare piosenki i recytowali wiersze. - Z okazji Dnia Seniora życzylibyśmy sobie zdrowia, żeby w Polsce podniósł się standard życia osób starszych, żeby każdy senior mógł chociaż raz w roku pozwolić sobie na wycieczkę i oczywiście, abyśmy dalej spotykali się w naszym gronie - mówi Zofia Barbus. Seniorzy otrzymali w prezencie od burmistrz Beaty Siedleckiej nowy czajnik. Podczas spotkań w jesienne i zimowe dni będą mogli grzać się popijając gorące napoje.
Komentarze