Sierż. pchor. Kornelia Humienna wystąpiła podczas finału krajowego II Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Anny German. W miniony weekend w Ciechocinku zaśpiewała utwór "Warszawa w różach". Niestety nie znalazła się wśród siedmiu spośród dwudziestu uczestniczek, które przeszły do kolejnego etapu. Tym samym Kornelia nie zaśpiewa podczas finału, który odbędzie się w Moskwie. - Nela oczarowała publiczność i jury. Przewodniczący komisji Andrzej Frajndt powiedział, że poziom koncertu był wspaniały i każda z pań mogłaby śmiało reprezentować Polskę na "Eurowizji" - mówi Agnieszka Bazyluk, instruktorka z KU WSOSP, która towarzyszyła Kornelii podczas występu. Kornelia miło będzie wspominać przygodę z festiwalem. -Klimat podczas finału krajowego był dużo przyjemniejszy niż na eliminacjach. Wszyscy bardzo życzliwi i scena cudowna, w starszym klimacie, jakby czasy Anny German - mówi pani sierżant podchorąży. Otrzymała dyplom z podziękowaniami i życzeniami dalszych sukcesów. Do Dęblina wróciła bogatsza o nowe doświadczenia muzyczne.
Komentarze