Kryzys dopadł powiatowy tenis stołowy. O ile w podstawówkach frekwencja na zawodach nie była najgorsza, to w mistrzostwach gimnazjalistów rozegranych w sali ZSO nr 2 w Rykach, wśód chłopców i dziewcząt wystartowało zaledwie szesnaście osób. Najlepsza szóstka w obu kategoriach będzie reprezentować powiat rycki na mistrzostwach rejonu SZS. Dla gimnazjów odbędą się one w Rykach 17 listopada. Dzień wcześniej w Łaziskach zagrają uczniowie szkół podstawowych.
1. Jakub Hejduk (Gózd), 2. Daniel Mroczek (Gózd), 3. Aleksander Stonio (Gózd), 4. Szymon Sowa (Moszczanka), 5. Bartłomiej Biłos (Leopoldów), 6. Arkadiusz Pietryka (Gózd).
Dziewczęta - gimnazja
1. Weronika Bichta (G. 2 Ryki), 2. Patrycja Stępnicka (Gózd), 3. Paulina Wesołek (G. 1 Ryki), 4. Kinga Jędrych (G. 2 Ryki), 5. Ola Majek (G. 2 Ryki), 6. Ola Jaraszek (G. 1 Dęblin)
Chłopcy - gimnazja
1. Jakub Ochnik ( Gózd), 2. Jakub Filipek (G. 2 Ryki), 3. Jakub Gajek (Gózd), 4. Mikołaj Sieroń (ZSO 1 Dęblin), 5. Michał Sowa (Gózd), 6. Kacper Kowalczyk (G. 1 Dęblin)
Komentarze