Reklama

Mistrzowie Lubelszczyzny zakończyli sezon

24/11/2015 23:00
- Po tym sukcesie chcieliśmy się spotkać razem z naszymi przyjaciółmi z innych kół wędkarskich - mówi Dariusz Jurzysta, popularny Lerby, który założył Lerby Team. Ten zespół kilka razy był w czołówce GPL w wędkarstwie spławikowym, a dwukrotnie wygrywał tę rywalizację.

Zawody o Puchar Lerby Teamu odbyły się przy Wyspie Wisła w Stężycy i wzięło w nich udział 10 wędkarzy. Warunki były ciężkie, bowiem silny wiatr sprawiał zawodnikom spore trudności. Porywiste porywy uszkodziły kilka wędek. Najczęsciej brała płoć, ale trafił się też około kilogramowy leszcz.

Wyniki

1. Bogdan Wąsik (Lerby Team) - 5.270; 2. Mariusz Jasik (Maver Spławik Lublin) - 4.870; 3. Leszek Rączka (Koło PZW Radzyń Podlaski) - 4.095; 4. Sławomir Staroń (Lerby Team) - 4.035; 5. Krzysztof Marczak (Start Dęblin) - 3.475; 6. Bogusław Łacek (Azoty Puławy) - 3.050.

 
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości