- Po tym sukcesie chcieliśmy się spotkać razem z naszymi przyjaciółmi z innych kół wędkarskich - mówi Dariusz Jurzysta, popularny Lerby, który założył Lerby Team. Ten zespół kilka razy był w czołówce GPL w wędkarstwie spławikowym, a dwukrotnie wygrywał tę rywalizację.
Zawody o Puchar Lerby Teamu odbyły się przy Wyspie Wisła w Stężycy i wzięło w nich udział 10 wędkarzy. Warunki były ciężkie, bowiem silny wiatr sprawiał zawodnikom spore trudności. Porywiste porywy uszkodziły kilka wędek. Najczęsciej brała płoć, ale trafił się też około kilogramowy leszcz.
Komentarze