Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Mój brat też choruje na SM, ale leki pewnie jak większości mu nie pomagają. Leczy się za pomocą ziół i szczerze widać duże efekty leczenia, czego nie można było powiedzieć o lekach za kilkanaście tysięcy. Zioła zamawiam mu na allegro, czasami kupuje u zielarza. Nic szczególnego w tym nie ma. Mogę szczerze polecić każdemu - chaber bławatek, kolcorośl, czystek, immunomodulin, zeń-szeń - wszystko pije 2 razy na dzień. Po 11 miesiącach wszyscy widzą diametralną różnicę, ale także widać to w badaniach diagnostycznych. Na rezonansie i tomografie najpierw było widać zatrzymanie a teraz lekką poprawę. Jak widać medycyna zaczyna się od rzeczy najprostszych.
Mój brat też choruje na SM, ale leki pewnie jak większości mu nie pomagają. Leczy się za pomocą ziół i szczerze widać duże efekty leczenia, czego nie można było powiedzieć o lekach za kilkanaście tysięcy. Zioła zamawiam mu na allegro, czasami kupuje u zielarza. Nic szczególnego w tym nie ma. Mogę szczerze polecić każdemu - chaber bławatek, kolcorośl, czystek, immunomodulin, zeń-szeń - wszystko pije 2 razy na dzień. Po 11 miesiącach wszyscy widzą diametralną różnicę, ale także widać to w badaniach diagnostycznych. Na rezonansie i tomografie najpierw było widać zatrzymanie a teraz lekką poprawę. Jak widać medycyna zaczyna się od rzeczy najprostszych.