Koncert Alberto Pavoniego miał miejsce w niedzielę o godzinie 18. w kościele Św Piusa V Papieża. Po mszy świętej wierni wysłuchali utworów: Girolamo Frescobaldiego i Johanna Sebastiana Bacha. Koncert został nagrodzony gromkimi brawami.
Szersza relacja z wydarzenia już w środowym wydaniu "Twojego Głosu".
Komentarze