Reklama

Alberto Pavoni zagrał w Dęblinie

03/07/2016 19:38
Koncert Alberto Pavoniego miał miejsce w niedzielę o godzinie 18. w kościele Św Piusa V Papieża. Po mszy świętej wierni wysłuchali utworów: Girolamo Frescobaldiego i Johanna Sebastiana Bacha. Koncert został nagrodzony gromkimi brawami.

Szersza relacja z wydarzenia już w środowym wydaniu "Twojego Głosu".
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości