9 października w "Dworze Osmolice" odbyły się zawody wędkarskie podsumowujące sezon letni. W eliminacjach wzięło udział 22 osoby. Na zwycięzców czekały pamiątkowe puchary a także nagrody rzeczowe. Organizacją i prowadzeniem zawodów zajął się Robert Pyrka. Zawody wygrał Łukasz Marcinkowski z wynikiem 6820 pkt.
Komentarze