Reklama

O wędkowaniu wiedzą najwięcej

17/10/2016 12:26
9 października w "Dworze Osmolice" odbyły się zawody wędkarskie podsumowujące sezon letni. W eliminacjach wzięło udział 22 osoby. Na zwycięzców czekały pamiątkowe puchary a także nagrody rzeczowe. Organizacją i prowadzeniem zawodów zajął się Robert Pyrka. Zawody wygrał Łukasz Marcinkowski z wynikiem 6820 pkt.

Więcej w najnowszym wydaniu "Twojego Głosu".
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości