Reklama

Sąsiedzi: "Ze szpitala wróciła prawie jak trup"

27/10/2016 10:29
Dziś 85-letnia pani Genowefa z ul. Cichej w Rykach jest bezpieczna. Ale na przełomie września i października miała kłopoty ze zdrowiem. 26 września trafiła do szpitala na ul. Żytniej. Poza tym, że jest regularnie dializowana, tego dnia uskarżała się na ból brzucha.

Sąsiedzi i radny miejski Michał Miłosz twierdzą, że tydzień później z lecznicy wróciła w stanie dużo gorszym, wręcz agonalnym. - Wróciła prawie jak trup - bulwersuje się Wioletta Majchrzak, najbliższa sąsiadka seniorki.

Więcej w papierowym wydaniu "Twojego Głosu"
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości