Każdy z biegaczy ofiarował minimum złotówkę za przebiegnięty kilometr. Płacili też sponsorzy. Udało się zebrać 14.230 zł. Dzięki sztafecie dęblińskie hospicjum zapewni opiekę domową ciężko chorym podopiecznym do końca roku. Placówka znalazła się w trudnej sytuacji, bo w październiku skończył się kontrakt z NFZ. - Pacjenci przychodzą do nas na krótki czas i nie możemy ich nie przyjąć. Oni bardzo często nie dożyją do nowego roku i nowego kontraktu - mówi Kamila Brodzik, prezes fundacji.
O wydarzeniu przeczytacie w papierowym wydaniu "Twojego Głosu" już w najbliższą środę
Komentarze