Reklama

Niespodziewane zwycięstwo Gabarytów w derbach Dęblina

04/04/2018 11:33
Pojedynek Czarnych z Gabarytami był hitem pierwszej wiosennej kolejki 3 grupy B klasy. Ci kibice, którzy w przedświąteczną sobotę przyszli zobaczyć zmagania obu ekip nie mają czego żałować. Do ostatniego gwizdka sędziego mecz trzymał w napięciu, nie brakowało w nim emocji i  wielu sytuacji podbramkowych. Z tego pojedynku walki zwycięsko wyszli  piłkarze prowadzeni przez Leszka Rodaka, którzy ambicją oraz ilością stworzonych tzw. 100 % sytuacji podbramkowych przewyższali faworyzowanych rywali. W 55 minucie strzał Pawła Cienkowskiego z rzutu karnego obronił Piotr Stachurski. Dobitka Patryka Ochockiego była skuteczna. Sędzia jednak gola nie uznał bo jego zdaniem zawodnik Czarnych za wcześnie wbiegł w pole karne odnosząc korzyść z zajmowanej pozycji. W 60 minucie jedynego gola, który dał zwycięstwo Gabarytom zdobył Łukasz Pawlonka.

Naszpikowany zawodnikami z doświadczeniem czwartoligowym Czarni zawiedli. Leszek Lipiec, Michał Zdunek, Krzysztof Busz, Paweł Cienkowski oraz ich koledzy zespołu  nie mogli uwierzyć w swoją porażkę. Załamany niekorzystnym wynikiem Radosław Kurowski, tuż przed końcowym gwizdkiem sędziego powiedział do Michała Zdunka "Mija! Ale jaja..." I tak symbol świąt wielkanocnych stał się porażką dla Czarnych, a sukcesem Gabarytów.

Czarni/Orlęta Dęblin - Gabaryty Dęblin 0-1

Gol: Łukasz Pawlonka 60`

Czarni /Orlęta : Wiraszka(65. A.Kępka)- Lipiec, Ochocki (60.Śmigielski), Brzozowski (46. Filipek), P.Cienkowski, Zagożdżon, Wrzal, Frątczak (80. Kurowski), Busz, M.Zdunek, D. Cienkowski

Gabaryty: Stachurski - K.Zając, Pudło, Pawlonka (79.Piwowarczyk), D.Mirowski (86. Rodak), Olek (69. P.Zdunek), R.Imas, M.Imas, Skrzypacz, R.Zając, D.Filks (54.Solecki)
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości