Dwunastolatkowie Amatora Leopoldów Rososz wygrali turniej o Puchar Prezesa Amatora Rososz Leopoldów zorganizowany z okazji 60 lecia klubu
Drugi był Promnik Gończyce, trzeci Ruch Ryki.
Najlepszym zawodnikiem turnieju został Filip Kalbarz z Ruchu, najlepszym bramkarzem Wiktor Dołężka z Promnika. Królową strzelców została Oliwia Głodnicka (Amator)
Więcej informacji w papierowym wydaniu Twojego Głosu. Zapraszam do lektury. Mariusz Nastalski
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze