Reklama

Puchar Prezeski Ruchu Ryki pojechał do Dęblina

Orlik Dęblin wygrał XXI Turniej Ryckie Orliki o Puchar Elżbiety Kuchnio Prezeski Miejskiego Klubu Sportowego Ruch w Rykach. Drugie miejsce zajął Puławiak Puławy, a trzecie Sabio Miętne. Ruch Ryki zajął piąte, Mazowsze Stężyca siódme, Piekiełko Przykwa ósme, a Legion Grabów Szlachecki dziesiąte miejsce.

Hala Sportowa Ryki po raz kolejny była miejscem zmagań piłkarskich dzieci. 

XXI Turniej Ryckie Orliki został zorganizowany dla dzieci urodzonych w 2010 i młodsi. Odstępstwem był udział dziewcząt, które mogły być starsze.

Tytuły indywidualne:

Najlepszy bramkarz: Szymon Tomasik (Puławiak Puławy)

Najlepszy zawodnik: Mateusz Rybak (Orlik Dęblin)

Król strzelców: Mikołaj Bugalski (Sabio Miętne)

Najlepsi zawodnicy drużyn: 

Paweł Pasik (Ruch Ryki)

Patryk Wawdysz (Lesovia Trzebieszów)

Kacper Rukasz (Cisowianka Drzewce)

Reklama

Michał Bareja (Piekiełko Przykwa)

Szymon Ostrowski (Mazowsze Stężyca)

Szymon Piątek (Zawisza Garbów)

Filip Surmacz (Legion Grabów Szlachecki)

Mecz o miejsce IX

Legion Grabów Szlachecki - Zawisza Garbów 1:1 (rzuty karne 7:8) 

Mecz o miejsce VII

Mazowsze Stężyca - Piekiełko Przykwa 4:2

Mecz o miejsce V

MKS Ruch Ryki - Cisowianka Drzewce 3:1

Mecz o miejsce III

Sabio Miętne - Lesovia Trzebieszów 5:0

Finał

Orlik Dęblin - Puławiak Puławy 1:0

Więcej w papierowym wydaniu Twojego Głosu

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości