Orlik Dęblin wygrał XXI Turniej Ryckie Orliki o Puchar Elżbiety Kuchnio Prezeski Miejskiego Klubu Sportowego Ruch w Rykach. Drugie miejsce zajął Puławiak Puławy, a trzecie Sabio Miętne. Ruch Ryki zajął piąte, Mazowsze Stężyca siódme, Piekiełko Przykwa ósme, a Legion Grabów Szlachecki dziesiąte miejsce.
Hala Sportowa Ryki po raz kolejny była miejscem zmagań piłkarskich dzieci.
XXI Turniej Ryckie Orliki został zorganizowany dla dzieci urodzonych w 2010 i młodsi. Odstępstwem był udział dziewcząt, które mogły być starsze.
Tytuły indywidualne:
Najlepszy bramkarz: Szymon Tomasik (Puławiak Puławy)
Najlepszy zawodnik: Mateusz Rybak (Orlik Dęblin)
Król strzelców: Mikołaj Bugalski (Sabio Miętne)
Najlepsi zawodnicy drużyn:
Paweł Pasik (Ruch Ryki)
Patryk Wawdysz (Lesovia Trzebieszów)
Kacper Rukasz (Cisowianka Drzewce)
Michał Bareja (Piekiełko Przykwa)
Szymon Ostrowski (Mazowsze Stężyca)
Szymon Piątek (Zawisza Garbów)
Filip Surmacz (Legion Grabów Szlachecki)
Mecz o miejsce IX
Legion Grabów Szlachecki - Zawisza Garbów 1:1 (rzuty karne 7:8)
Mecz o miejsce VII
Mazowsze Stężyca - Piekiełko Przykwa 4:2
Mecz o miejsce V
MKS Ruch Ryki - Cisowianka Drzewce 3:1
Mecz o miejsce III
Sabio Miętne - Lesovia Trzebieszów 5:0
Finał
Orlik Dęblin - Puławiak Puławy 1:0
Więcej w papierowym wydaniu Twojego Głosu
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze