W Szpitalu Powiatowym w Rykach uruchomiono odrębny punkt dla przyjęć pacjentów z infekcją górnych dróg oddechowych
"W związku z zakażeniem epidemiologicznym pacjenci z objawami infekcji górnych dróg oddechowych lub podejrzeniem zakażenia koronawirusem, którzy nie mogą dojechać do szpitala zakaźnego w Puławach (ul. Bema 1), proszeni są o kierowanie się do wyznaczonego punktu medycznego Szpitala Powiatowego w Rykach celem przeprowadzenia badania". Taka informacja pojawiła się przy wejściach do szpitala przy ul. Żytniej w Rykach. - Mamy odrębne miejsce z salami wyznaczonym dla osób, które się zgłoszą - informuje prezes Beata Kocięcka. Władze szpitala apelują, żeby ci pacjenci korzystali z oddzielnego wejścia do tej poradni. Informacje wywieszone są na drzwiach. Chodzi o bezpieczeństwo personelu jak i innych pacjentów. Szpital Powiatowy w Rykach funkcjonuje w stanie podwyższonej gotowości.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Tylko jak się pojedzie po 20stej na Nocna Pomoc do Szpitala do Ryk to z kpina odsyłają na nocna pomoc do Dęblina! Gdzie tam zostsje się przyjętym miło i z pełną kulturą.
I dobrze p0laczku bo tacy jak ty to do Dęblina
Nie zostałam przyjęta kilka dni temu w nocy z rocznym dzieckiem, które miało 40 stopni gorączki. Pani w recepcji nawet nie zapytała co się dzieje, tylko kazała szukać gdzieś indziej.
W Rykach nie ma nocnej i świątecznej pomocy lekarskiej .... jest ona w Dęblinie i z infekcjami w pierwszej kolejności powinno się tam udawać . W Rykach natomiast jest Izba Przyjęć . Izba przyjęć szpitala przyjmuje pacjentów: zgłaszających się na podstawie skierowania lekarza, przywiezionych przez zespół ratownictwa medycznego, zgłaszających się samodzielnie w stanie zagrożenia życia lub nagłego pogorszenia stanu zdrowia skutkującego zagrożeniem życia.
Ryki zawsze były dziwnym miastem i są nadal
Ryki piękna okolica gdyby nie stodoly bylaby stolica
Kiedy naród zacznie czytać i rozumieć co czyta... nocną pomoc wygrał Dęblin, były poklaski a ludzie dalej pchają sie do Ryk
Co Wam winne są te Ryki??? Miasteczko jak miasteczko. Skąd taka nienawiść do Ryk ?????
Kak luszie prWde pisza to co sie ich czepiacie w. Rykach szpitak byl aby czlowiek juz nie wrócił
Kak luszie prWde pisza to co sie ich czepiacie w. Rykach szpitak byl aby czlowiek juz nie wrócił
Tylko jak się pojedzie po 20stej na Nocna Pomoc do Szpitala do Ryk to z kpina odsyłają na nocna pomoc do Dęblina! Gdzie tam zostsje się przyjętym miło i z pełną kulturą.
I dobrze p0laczku bo tacy jak ty to do Dęblina
Nie zostałam przyjęta kilka dni temu w nocy z rocznym dzieckiem, które miało 40 stopni gorączki. Pani w recepcji nawet nie zapytała co się dzieje, tylko kazała szukać gdzieś indziej.