W poniedziałek w godzinach popołudniowych w Drążgowie (gmina Ułęż) doszło do poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że na prostym odcinku drogi kierujący osobowym peugeotem, 63-letni mieszkaniec gminy Stężyca z nieustalonych przyczyn zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Mężczyzna z poważnymi obrażeniami został przetransportowany śmigłowcem do szpitala (fot. KPP Ryki)
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze