Ewa Jagiełło i Martyna Kozłowska - podopieczne Michała Pastuszaka instruktora Miejskiego Domu Kultury w Dęblinie miały swój koncert
Wydarzenie pod nazwą "To nasza broń kobieca" zgromadziło w piątkowy wieczór fanów kameralnych koncertów. Na odnowionej scenie wystąpiły Ewa Jagiełło i Martyna Kozłowska. Utalentowane młode wokalistki zaśpiewały piosenki z iście kobiecego repertuaru, m.in. "Im więcej ciebie tym mniej", "Zbawienie" czy "Ja się sama boję spać".
Więcej na temat koncertu przeczytacie w najnowszym wydaniu "Twojego Głosu" już w środę.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
czytając w net o mdk Deblin przez przypadek znalazłem się pod tym artykułem ale wysłuchałem ,poczytałem ,powodzenia dla wokalistki i zycze kariery i realizacji planów
czytając w net o mdk Deblin przez przypadek znalazłem się pod tym artykułem ale wysłuchałem ,poczytałem ,powodzenia dla wokalistki i zycze kariery i realizacji planów