Reklama

Remis Piekiełka Przykwa ze Stacją Nałeczów (fotorelacja)

Bezbramkowym remisem zakończył się mecz Piekiełka Przykwa ze Stacją Nałęczów. Ze zdobytego punktu bardziej cieszyli się goście. Gospodarze mają czego żałować bo zmarnowali kilka tzw. 100% sytuacji strzeleckich.

Lubelska B klasa - II grupa

Piekiełko Przykwa 0 (0)

Stacja Nałęczów 0 (0)

 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości