Bezbramkowym remisem zakończył się mecz Piekiełka Przykwa ze Stacją Nałęczów. Ze zdobytego punktu bardziej cieszyli się goście. Gospodarze mają czego żałować bo zmarnowali kilka tzw. 100% sytuacji strzeleckich.
Lubelska B klasa - II grupa
Piekiełko Przykwa 0 (0)
Stacja Nałęczów 0 (0)
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze